Szczygieł Tomasz

Okręg nr 2: Ulice: Adama Mickiewicza od nr 113 do 173, Budowlanych, Fryderyka Szopena, Kasztanowa, Westerplatte, Przemysłowa, Gen. Władysława Sikorskiego, Pod Borem, Dr Zygmunta Leszczyńskiego, Dr Szczepana Kruczka, Dr Henryka M. Szymańskiego, Obrońców Lwowa, Stanisława Dębickiego, Zacisze, Wspólna, Romana Dmowskiego, Ignacego Mościckiego, Eugeniusza Kwiatkowskiego, gen. Hallera.

Nazywam się Tomasz Szczygieł, mam 43 lata, jestem żonaty i dumny z bycia ojcem czwórki dzieci. Jako przedsiębiorca i mieszkaniec naszego miasta, codziennie doświadczam jego uroków, ale i problemów, z którymi się borykamy. Kandyduję do Rady Miasta Lubaczowa z okręgu 2, bo znam potrzeby naszej społeczności i chcę pracować na rzecz ich realizacji.

Moje zaangażowanie w sprawy lokalne zaowocowało interwencjami dotyczącymi remontu dróg na ul. Szopena oraz Przemysłowej, gdzie powstała ścieżka rowerowa z chodnikiem, która do dziś stwarza niebezpieczeństwo. Zdaję sobie sprawę z braku oświetlenia na ulicach Zacisze, Szpitalna, Przemysłowa, Boczna Przemysłowej, co jest nie tylko uciążliwe, ale i niebezpieczne dla wszystkich mieszkańców. Potrzebujemy też w końcu dróg na ulicach: Szpitalna, Boczna Przemysłowej, Zacisze.

Jako radny, będę kontynuował działania na rzecz poprawy infrastruktury naszego miasta, z naciskiem na oświetlenie oraz remonty dróg, które są nam niezbędne. Nasze osiedle zasługuje na bezpieczeństwo, dostępność i komfort życia.

Za każdy oddany na mnie głos zobowiązuję się do nieustępliwego reprezentowania Waszych interesów w Radzie Miasta. Razem możemy więcej!