Kandydaci do Rad miejskich i gminnych

Szczygieł Tomasz

Okręg nr 2: Ulice: Adama Mickiewicza od nr 113 do 173, Budowlanych, Fryderyka Szopena, Kasztanowa, Westerplatte, Przemysłowa, Gen. Władysława Sikorskiego, Pod Borem, Dr Zygmunta Leszczyńskiego, Dr Szczepana Kruczka, Dr Henryka M. Szymańskiego, Obrońców Lwowa, Stanisława Dębickiego, Zacisze, Wspólna, Romana Dmowskiego, Ignacego Mościckiego, Eugeniusza Kwiatkowskiego, gen. Hallera.

Ważny Stanisław

Okręg nr 3: Ulice: Adama Mickiewicza od nr 175 do końca, Leśna, Piaski, Piaskowa, Rolna, Szpitalna, Wodna, Zielona, Ogrodowa, Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Józefa Chełmońskiego, Wojciecha Kossaka, Działkowa, Jacka Malczewskiego.

Szałańska Ewa

Okręg nr 11: Ulice: Adama Asnyka, Kamila Baczyńskiego, Władysława Broniewskiego, Marii Dąbrowskiej, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Jana Kasprowicza, Leopolda Staffa, Gabrieli Zapolskiej, Kurierów Armii Krajowej, Tadeusza Kościuszki od nr 28 do 66 parzyste, od nr 61 do 141D nieparzyste.

Gałas Dorota

Okręg nr 13: Ulice: Józefa Pluchy, ks. Bronisława Gwoździa, Arcybiskupa Eugeniusza Baziaka, Osiedle Mickiewicza nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Osiedle Unii Lubelskiej nr 9, 10, 11.

Kowal Krzysztof

Okręg 5: Horyniec-Zdrój, ulice: Adama Mickiewicza, Cypriana Norwida, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Krótka, Sanatoryjna, Wodna, Zdrojowa, Zygmunta Krasińskiego

Mamczur Tomasz

Okręg 3: Miasto Narol: ul. Bohaterów 19 Września 1939 roku, ul. Sportowa, ul. Warszawska, ul. Kościuszki, ul. Jana Wolańczyka, ul. Kazimierzowska, ul. Rynek, ul. Lwowska, ul. Podzamcze, ul. Graniczna

Załuski Jan

Okręg nr 15: Załuże od numeru 166 do końca

Puchała Krzysztof

Okręg nr 8: Dąbrowa, Wólka Krowicka.

Hawrylak Robert

Okręg nr 12: Młodów, ulice: Błonie, Czesława Miłosza, Jana Pawła II, Krótka, Leśna, Łąkowa, Majowa, Piaskowa, Pilipy, Rzeczna, Sąsiedzka, Słoneczna, Sportowa, Szkolna numery od 1 do 19, nieparzyste od 21 do 39, Warszawska, Wesoła, Wodna, Techniczna, Zielona